Agnieszka Hirny- terapeuta TSR

Dni i godziny przyjęć: wtorki od 17:00 do 20:00

Agnieszka Hirny – mgr psychologii,  terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Absolwentka studiów podyplomowych z pedagogiki, wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka oraz z psychologii transportu i ruchu drogowego. Certyfikowany Ambasador metody Dam Radę (Kids’ Skills) – Instytut Terapii Krótkoterminowej w Helsinkach. Certyfikowany Coach Pedagogiki Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – Losningsinriktad Pedagogik w Sztokholmie.

Odbyła liczne szkolenia m.in. w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Polskim Instytucie Ericksonowskim, Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Losningsinriktad Pedagogik- Szwecja, Stowarzyszeniu „Niebieska Linia”, Uniwersytecie SWPS oraz w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – PSTTSR. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Grodzisku Mazowieckim, Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, oraz prowadząc Punkt Konsultacyjny w Żabiej Woli dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz doznający przemocy domowej.

Obecnie pracuje w międzynarodowej szkole podstawowej w Warszawie. Prowadzi konsultacje i terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w tym terapię par. Możliwa jest terapia w języku angielskim.


W swojej pracy najbardziej lubię odkrywać wspólnie z moimi Klientami ich zasoby, umiejętności, możliwości. Wierze, że w każdym człowieku jest coś dobrego niezależnie od jego przeszłości a w każdym dziecku nawet tym najbardziej niesfornym potrafię znaleźć coś dobrego.

Wierzę, że każdy człowiek posiada niezbędne umiejętności do przezwyciężania swoich problemów. Każdy z nas jest wyposażony w odpowiednie narzędzia do radzenia sobie z trudnościami. Czasami pod wpływem trudnych sytuacji zapominamy o naszym potencjale. Prym wiodą negatywne myśli a te dobre są przez nie tłumione. Jednak człowiek jest pełen zasobów, kompetencji, umiejętności i doświadczeń, które mogą być pomocne w powrocie do równowagi. Ważne jest aby w życiu karmić się dobrymi myślami i otaczać życzliwymi ludźmi, dzięki którym będziemy doświadczać przepływu pozytywnej energii. Im więcej będzie wokół nas krążyło pozytywnej energii tym więcej będzie pozytywnych działań i emocji.

Największą satysfakcje w pracy sprawia mi towarzyszenie moim Klientom w realizacji ich celów, zarówno tych dużych jak i małych oraz obserwowanie pozytywnych zmian, które zachodzą w ich życiu.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.