Anna Daria Nowicka - socjolog, trener, coach, doradca zawodowy

Dni i godziny przyjęć: do indywidualnego uzgodnienia

Anna Daria Nowicka - socjolog, trener, coach, doradca zawodowy

Od ponad 7 lat zajmuję się  coachingiem  (m.in.  coaching kariery i life coaching ) oraz  doradztwem zawodowym. Posiadam także uprawnienia coacha kryzysowego. Od  2001 r.  prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne  (m.in. z asertywności, komunikacji, budowania relacji, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i mobbingowi, radzenia sobie ze stresem). Przez 7 lat zajmowałam się także rekrutacją pracowników. 

Moją pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Duży nacisk kładę na psychoedukację, budowanie zdrowych relacji oraz poczucia własnej wartości.

Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Opublikowałam ponad 150 artykułów dot. HR, coachingu, rozwoju osobistego i CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu). Jestem współautorką książki dla studentów „Jak skutecznie wypromować się na rynku pracy”.

Wykładałam na wyższych uczelniach. Prowadziłam m.in. zajęcia z przedmiotu „Doradztwo dla studentów i absolwentów uczelni z zakresu prawa pracy, poszukiwania zatrudnienia” oraz „Społecznie odpowiedzialne tworzenie miejsc pracy”.

Moja wiedza socjologiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie i biznesowe sprawiają, że klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów.

Na życzenie klientów podczas sesji mogę połączyć metody coachingowe z indywidualnym treningiem kompetencji miękkich (trening interpersonalny) oraz z technikami wspierającymi rozwój osobisty tak, aby jak najlepiej pomóc im w stawaniu się „lepszą wersją siebie”, w rozwoju i wykorzystaniu swojego potencjału oraz w osiąganiu celów w życiu osobistym i zawodowym.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi. Pracowałam zarówno po stronie korporacji oraz MŚP, jak i w agencjach rekrutacyjno – doradczych. Przeprowadzałam także konsulting w firmach, podczas którego m.in. analizowałam kompetencje pracowników, ich możliwości rozwoju i dopasowania do kultury organizacyjnej oraz do wymagań stanowiska pracy, a także doradzałam w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (zwłaszcza rekrutacji, motywowania oraz strategii szkoleniowej). Przez 1,5 roku byłam konsultantem i trenerem w projekcie doradczym dla firm „Instrument Szybkiego Reagowania” nadzorowanym przez PARP.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP oraz Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej. Byłam członkiem – założycielem Stowarzyszenia „Strefa Inspiracji” zajmującego się prowadzeniem szkoleń oraz pomocą w rozwoju osobistym i zawodowym.

Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Gospodarki Społecznej, szkolenie Certyfikowany Asesor metody Assessment/Development Center na Akademii Leona Koźmińskiego, Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi, certyfikowany kurs trenerski w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, kurs Doradztwa Zawodowego, kurs Trener osobisty, coach, mentor, tutor oraz liczne szkolenia z coachingu, HR i psychologii.

Posiadam uprawnienia do stosowania amerykańskiego narzędzia psychometrycznego RightPath4 (profile osobowości).

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.