Anna Jung - psychoterapeuta

Anna Jung - mgr psychologii, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej.

Ukończyła Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Uzyskała Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień nr 1478. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Od wielu lat pracuję jako specjalista psychoterapii uzależnień prowadząc terapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych.
Pracuję z osobami, które doświadczają depresji, lęków, mają trudności w relacjach z innymi ludźmi, znajdują się w sytuacjach kryzysu, wychowywały się w rodzinach dysfunkcyjnych ( DDA, DDD). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Prywatnie mama 2 letniej córki i wielbicielka czworonogów, zwłaszcza kotów.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.