Anna Szabłowska- psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć:

poniedziałek, od 16:00 do 20:00

Mgr Anna Szabłowska prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła 4–letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci, Młodzieży i Osób Dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie. Obecnie jest w trakcie zdobywania certyfikatu terapeuty poznawczo – behawioralnego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

Pomaga osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia lękowe z napadami paniki, lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne. Wspiera osoby będące w kryzysie i przeżywające trudne sytuacje życiowe, z problemami z niską samooceną, asertywnością, poczuciem pustki i osamotnienia. Pomaga także rodzicom z trudnościami wychowawczymi. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Z ciekawością i uwagą słucham tego co mówi i czuję się zaszczycona zaproszeniem do poznania jej własnego świata. Ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna. Zależy mi aby na sesji każda osoba mogła poczuć zrozumienie, wsparcie, klimat wzajemnego zaufania. Staram się podążać za pacjentem, towarzyszyć mu w podróży do poznania samego siebie, równowagi i spokoju wewnętrznego. Podziwiam ludzi za odwagę, wysiłek i wytrwałość podjęte w kierunku zmiany swojego życia na bardziej szczęśliwe i spełnione.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.