Barbara Baranowska - psycholog, coach, body terapeuta, dietetyk, psychoterapeuta schematu w trakcie certyfikacji ISST. 
 
Prowadzi terapię indywidualną dla osób zmagających się z niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości, cierpiących z powodu braku poczucia celu życiowego i nadmiernego stresu, z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi m. in z zaburzeniami odżywiania, wspiera osoby doświadczające problemów w relacjach oraz nie radzące sobie z emocjami. 
 
Pomaga zbudować i utrzymać zdrową relację ze swoją asertywnością, uczy budować poczucie własnej sprawczości oraz radzić sobie z poczuciem bezradności i osamotnienia. Pracuje nad zmianą nawyków i nieadaptacyjnych schematów, które powodują pojawianie się życiowych trudności, np. w nawiązywaniu trwałych i dobrych relacji z ludźmi. 
 
Uczy kontaktu z ciałem i pomaga emocjom znajdować ujście na poziomie ciała.
Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, treningi fizyczne i mentalne.  
W swojej pracy łączy techniki relaksacji z ćwiczeniami treningu uważności, uczy medytować i pomaga budować świadomość na temat siebie i swoich potrzeb, aby żyć pełnią życia.
 
Pracuje również w języku angielskim.
 
 Prywatnie pasjonatka podróży i miłośniczka spędzania czasu na łonie natury. Gra na wiolonczeli, pisze wiersze, śpiewa w chórze i uczestniczy w warsztatach wokalnych.
 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.