Beata Rosłoniec

Dni i godziny przyjęć:

Wtorek od 15:00 do 20:00, środa od 10:00 do 15:00, czwartek od 15:00 do 20:00, piatek od 10:00 do 14:00

Beata Rosłoniec - Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Rehabilitacji. Absolwentka 2-letniego kursu terapii manualnej wg Kaltenborna i Evjentha.

Ukończyla kursy punktów spustowych i kinesiotapingu. Podstawy PNF. Uczestniczka wielu wykładów, konferencji z zakresu rehabilitacji i sportu.
Prowadziła dwie szkoły rodzenia: Szpital Madalińskiego oraz MEDI-system. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie. 10-letnie doświadczenie w rehabilitacji. 4 letnia praca w prywatnej sportowej, ortopedycznej warszawskiej klinice. Wieloletnia praktyka i praca z pacjentami oraz z kobietami w ciąży i po porodzie pozwoliła mi rozwinąć swoje umiejętności terapeutyczne. Duże doświadczenie umożliwia mi przeprowadzanie skutecznej i indywidualnej terapii specjalnie dostosowanej do potrzeb każdej mamy. Pragnę stworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę, w której kobieta poczuje się odprężona, zadbana i zadowolona.

Specjalizacją pani Beaty są profesjonale i bezpieczne masaże dla kobiet w ciąży oraz gama różnych masaży i zabiegów dla  mam po porodzie i wszystkich szukających chwili wytchnienia i relaksu. Szczegółowy opis masaży znajdziecie tutaj: www.mamaville.pl

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.