Daniel Rogowski - psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć: środy w godzinach 15:00-18:00

 

Daniel Rogowski - mgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (certyfikat nr 145) oraz Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.  Jako psychoterapeuta pracuje od 2006 roku.  Początkowo na oddziale dziennym Centrum Psychoterapii przy Szpitalu Nowowiejskim (psychoterapia indywidualna i grupowa) a od 2011 na oddziale dziennym Szpitala Wolskiego, gdzie prowadzi psychoterapię grupową. Jest w trakcie szkoleń i superwizji do uzyskania certyfikatu Terapii Schematu. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.