Dariusz Łukawski- terapeuta

Dni i godziny przyjęć:

Poniedziałek od 13:00 do 20:00, Wtorek od 13:00 do 20:00, Czwartek od 12:00 do 20:00, Piątek od 12:00 do 19:00 

Dariusz Łukawski - mgr psychologii, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia, wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie zajmował się interwencją kryzysową i psychoterapią osób uzależnionych, współuzależnionych, Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA), Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych (DDD) i osób uzależnionych z zaburzoną osobowością. Ukończył Studium Terapii Uzależnień i odbył staż kliniczny w Ośrodku Terapii Uzależnień Stare Juchy. Aktualnie w procesie specjalizacyjnym w zakresie terapii schematu. Pracuje w nurcie  poznawczo – behawioralnym łącząc go z transteoretycznym modelem zmiany DiClemente, krótkoterminową terapią skoncentrowaną na rozwiązaniach (BSFT) i terapią schematu (SFT).

Uwielbia czytać, jeździć na snowboardzie i słuchać dobrej muzyki. W wolnych chwilach gra na saksofonie i na gitarze, uczy się biegać metodą POSE.

Terapia jest dla mnie przywilejem autentycznego spotkania z drugim człowiekiem. Największą satysfakcję w pracy sprawia mi towarzyszenie pacjentowi w jego podróży do samego siebie. Jest to fascynujące przeżycie, które zmienia również mnie samego.

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.