Dorota Dyksowska- psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć: czwartki od 10:00 do 20:00

Mgr Dorota Dyksowska ukończyła szkolenie w Oxford Cognitive Behavioural Therapy oraz Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej i uzyskała certyfikat terapeuty poznawczo – behawioralnego nadany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej ( certyfikat nr 133).

Zrzeszona w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej, przewodnicząca Komisji Naukowo - Dydaktycznej Polskiego Towarzystwa Terapii Schematu i Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

Jest superwizorem terapii poznawczo- behawioralnej (licencja nr 3)

Posiada bogate doświadczenie w pracy klinicznej z osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu:

  • zaburzeń lękowych i depresyjnych.
  • Prowadzi terapię i specjalizuje się w leczeniu fobii (w tym lęku przed lataniem, lęku społecznego oraz innych fobii prostych i złożonych),
  • zaburzeń lękowych z napadami paniki,
  • zaburzeń obsesyjno- kompulsyjnych,
  • lęku uogólnionego
  • lęku powstałego na skutek przeżytej traumy
  • zaburzeń osobowości.

W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii poznawczo- behawioralnej i terapii schematu.

Udziela także konsultacji dla par przeżywających kryzys w związku.

Prowadzi warsztaty i szkolenia adresowane do psychologów oraz lekarzy psychiatrów, którzy są zainteresowani praktycznym wykorzystaniem wiedzy o terapii poznawczo-behawioralnej.

Pracuje zgodnie z kodeksem etyki psychologa i podlega regularnej superwizji.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.