Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla terapeutów "Rozwijanie zdrowego dorosłego"


Celem spotkań grupowych jest rozwijanie umiejętności dbania o swoje potrzeby i stawianie zdrowych granic. W pracy terapeuty reagowanie z poziomu dobrej opieki, radzenie sobie z presją wewnętrznej krytyki i wysokich wymagań i dbanie o siebie jest kluczowym zadaniem, który zapobiega wyczerpaniu i wypaleniu zawodowemu. Pozwala też mieć więcej satysfakcji z pracy, a prywatnie z życia. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do tej podróży w nurcie terapii schematów.
Otwartość i dzielenie się osobistymi tematami zależy tylko i wyłączenie od własnej decyzji i gotowości. W czasie spotkań będziemy szanować i wzmacniać dbanie o siebie - także w decyzji o głębokości ujawnianych tematów.

Przed włączeniem do grupy odbędą się jedno/dwa spotkania kwalifikacyjno-diagnostyczne, by omówić oczekiwania i cele na grupę, oraz wstępną psychoedukację dotyczącą Terapii Schematów.

Informacje organizacyjne

Prowadzące: Marta Żurowska i Magdalena Kitłowska
Koszt za spotkanie: 150 zł (3h z 15 min przerwą)
Planowane rozpoczęcie grupy: Październik 2019
Termin cotygodniowych spotkań: Czwartki od 10.00 do 13.00
Ilość uczestników: 6-8 osób
Zalecana literatura:
"Program zmiany sposobu życia" - Jeffrey Young, Janet S. Klosko
"Emocjonalne pułapki przeszłości" - Gitta Jacob, Hannie van Genderen, Laura Seebauer

Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie zapraszamy po więcej informacji pod następującym linkiem:
 https://www.adalta.com.pl/Rozwijanie-zdrowego-doroslego
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.