Jagoda Zajączkowska - psycholog, coach

Jagoda Zajączkowska -  mgr psychologii, psychoterapeuta, coach. Wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej zdobywa w 4-letnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU prowadzonym programem akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Euuropean Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) oraz w szkoleniu z Terapii Schematów organizowanym przez EPSYCHE. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Odbyła roczny staż w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, gdzie uczestniczyła w procesie diagnozy rodzin oraz nieletnich oraz opiniowania. Doświadczenie zdobywała jako stażysta-koterapeuta grupy terapeutycznej dla osób dorosłych przeżywających trudności w bliskich związkach i kontaktach z innymi.

Umiejętności coachingowe zdobyła szkoląc się według programu Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) zgodnego ze wszystkimi ICF Core Competencies i ICF Code of Ethics. Uzyskała europejski certyfikat umiejętności coachingowych VCC oraz dodatkowo certyfikat szkolenia "Teoria i praktyka w coachingu". 

Uzyskała certyfikat ukończenia kursu o specjalności "Psychodietetyka".

Prowadzi terapię indywidualną dla osób cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe (lęk uogólniony, fobie, lęk społeczny, napady paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzenia odżywiania. Wspiera osoby będące w trudnych sytuacjach życiowych, borykające się z niską samoocena, pomaga wzmocnić asertywność, poczucie własnej wartości oraz przezwyciężyć poczucie bezradności i osamotnienia. Pracuje z pacjentami nad zmiana nieadaptacyjnych schematów, które są przyczyna pojawiających się trudności, np. w nawiązywaniu trwałych, głębokich relacji.

Prowadzi indywidualne spotkania w ramach Treningu Świadomego Apetytu (klik) dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, zmienić swoje nawyki żywieniowe, odzyskać samokontrolę, wzmocnić motywację, nauczyć się rozpoznawać uczucie głodu i sytości, boją się zmian.

Poprzez life i biznes - coaching (klik) pomaga klientom w procesie poprawy satysfakcji w różnych obszarach życia. Pomaga w zbudowaniu świadomości na temat własnych celów, procesie wyznaczania działań, osiągnięciu satysfakcji i dobrostanu,spełnianiu marzeń,maksymalizacji i wykorzystaniu potencjału drzemiącego w każdym z nas,zbudowaniu i utrzymaniu motywacji.

 

Współpracuje z Atelier Podróży przy tworzeniu niesamowitego projektu dla kobiet łączącego podróże pełne pasji z warsztatami rozwojowymi.

 

Zajmuje się również organizowaniem pracy Pracowni Terapeutycznej (klik).

 

Prywatnie kocha góry, podróże, piesze wędrówki. Zdrowy styl życia to dla niej sposób na dbanie o siebie. Spokój i przyjemność czerpie z obcowania z naturą i kontaktu ze zwierzetami. W wolnych chwilach relaksuje się przy rękodziele. 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.