Jagoda Zajączkowska - psycholog, coach

Jagoda Zajączkowska - mgr psychologii, coach. Absolwentka kierunku psychologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tam też dzięki dodatkowym działaniom zdobyła uprawnienia nauczycielskie. Odbyła roczny staż w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, gdzie uczestniczyła w procesie diagnozy rodzin oraz nieletnich oraz opiniowania. Doświadczenie zdobywała jako stażysta-koterapeuta grupy terapeutycznej dla osób dorosłych przeżywających trudności w bliskich związkach i kontaktach z innymi.

Umiejętności coachingowe zdobyła szkoląc się według programu Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH) zgodnego ze wszystkimi ICF Core Competencies i ICF Code of Ethics. Uzyskała europejski certyfikat umiejętności coachingowych VCC oraz dodatkowo certyfikat szkolenia "Teoria i praktyka w coachingu". 

Uzyskała certyfikat ukończenia kursu o specjalności "Psychodietetyka".

Obecnie w szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU prowadzonym programem akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Euuropean Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) oraz w szkoleniu z Terapii Schematów organizowanym przez EPSYCHE. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Prowadzi indywidualne spotkania w ramach Treningu Świadomego Apetytu (klik) dla osób, które chcą:

-zrzucić zbędne kilogramy,

-zmienić swoje nawyki żywieniowe,

-odzyskać samokontrolę,

-wzmocnić motywację,

-nauczyć się rozpoznawać uczucie głodu i sytości,

-boją się zmian.

Poprzez coaching (klik) pomaga klientom w procesie dojścia do poprawy satysfakcji w różnych obszarach życia. Pomaga w:

-zbudowaniu świadomości na temat własnych celów,

-procesie wyznaczania działań,

-osiągnięciu satysfakcji i dobrostanu,

-spełnianiu marzeń,

-maksymalizacji i wykorzystaniu potencjału drzemiącego w każdym z nas,

-zbudowaniu i utrzymaniu motywacji.

 

Współpracuje z Atelier Podróży przy tworzeniu niesamowitego projektu dla kobiet łączącego podróże pełne pasji z warsztatami rozwojowymi.

 

Zajmuje się również organizowaniem pracy Pracowni Terapeutycznej (klik).

 

Prywatnie kocha góry, podróże, piesze wędrówki. Zdrowy styl życia to dla niej sposób na dbanie o siebie. Spokój i przyjemność czerpie z obcowania z naturą i kontaktu ze zwierzetami. W wolnych chwilach relaksuje się przy rękodziele. 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.