Jolanta Szymczyk- terapeuta Integracji Oddechem

Dni i godziny przyjęć: środy od 17:00 do 21:00

Mgr Jolanta Szymczyk jest dyplomowanym psychologiem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie 

Terapeuta Integracji Oddechem - międzynarodowy certyfikat Practitioner in Breath Integration  (Inspitation Seminars International, 

Kwalifikacje zawodowe w zakresie socjoterapii - podyplomowe studia w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin w Warszawie (2011 r.) oraz kurs kwalifikacyjny w Ośrodku Metod i Szkoleń Psychospołecznych w Warszawie 

Zdobyła doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej w Ośrodku Oparcia Społecznego dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Warszawie oraz w zakresie prowadzenia grup wsparcia i specjalistycznych konsultacji dla psychologów i pedagogów.

Licencja trenerska I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członkowstwo w Polskim Towarzystwie Psychologicznym 

Podyplomowe Studia Terapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek: Zastosowanie Psychologicznego Warsztatu Grupowego 

Bliska jest mi praca z dorosłymi w zakresie psychoterapii indywidualnej nastawionej na osobę w nurcie integracyjnym – uwzględniającym, między innym: potrzeby i wartości danej osoby a także dążenie do realizacji siebie w obszarze osobistym i zawodowym. W relacji terapeutycznej kieruję się fundamentalnymi zasadami: empatią, autentycznością i życzliwością z pełnym poszanowaniem i akceptacją drugiej strony.

Terapia integracji oddechem jest formą pracy terapeutycznej, polegającą na wglądzie w siebie w obszarze zgłaszanego problemu, uświadomieniu sobie jego przyczyn (między innymi: wzorców myślenia i funkcjonowania) oraz mechanizmów obronnych a także prowadzącą do rozwiązania problemu. Terapia integracji oddechem ułatwia dotarcie do nieświadomych pokładów siebie, ich zrozumienie oraz uwolnienie stłumionych emocji i napięć w ciele - przynosząc integrację psyche i some.

Zapraszam osoby dorosłe doświadczające problemów szeroko rozumianych: zarówno w sferze psychosomatycznej jak i psychicznej.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.