Magdalena Bryk- Frischkemuth- terapeuta dzieci

Dni i godziny przyjęć:

środa od 17:00 do 20:00 i soboty od 9:00 do 16:00

Mgr psychologii oraz pedagog z zakresu rodziny i wychowania. Psycholog dzieci i młodzieży.

Ukończyła szkolenie w zakresie terapii EMDR otrzymując certyfikat EMDR Europe (Certification of completion of EMDR Europe). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Bierze udział w licznych szkoleniach doskonalących, m.in. ukończyła Terapie poznawczo – behawioralną dzieci i młodzieży w Centrum CBT EDU Sp. z o.o.

Prowadzi trening z zakresu psychologii rozwojowej dziecka oraz konsultacje dla rodziców. Praca odbywa się w formie indywidualnej. Metodę pracy dostosowuje do potrzeb osób, z którymi się spotyka.

Pracuje z dziećmi, które:

  • przeżywają silne lęki,
  • brak im motywacji,
  • mają stany depresyjne,
  • straciły bliską osobę,
  • potrzebują wsparcia emocjonalnego  
  • mają trudności z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami lub osobami dorosłymi.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, fobii szkolnych, fobii społecznych, a także w pracy z dziećmi z mutyzmem selektywnym lub niskim poczuciem własnej wartości (niską samooceną).
 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.