Magdalena Stacewicz - terapeuta

Magdalena Stacewicz – mgr psychologii, ukończyła szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, posiada certyfikat terapeuty środowiskowego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, ukończyła szkołę trenerów UJ Wszechnica, obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Polski Instytut Ericksonowski.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Gliwicach, pracując w zespole do spraw osób z zaburzeniami psychicznymi OPS Ochota w Warszawie. Obecnie jest psychologiem w dziennym ośrodku wsparcia dla osób po kryzysach psychicznych zajmując się indywidualną pomocą terapeutyczną; prowadzi również warsztaty grupowe, treningi umiejętności społecznych, trening metapoznawczy, grupę wsparcia dla rodzin. Ma doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami emocjonalnymi i psychicznymi, w trudnej sytuacji życiowej.

Prowadzi terapię indywidulaną osób dorosłych z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości. Pomaga osobom z niską samooceną, problemami w relacjach, przechodzącym kryzysy emocjonalne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wolny czas lubi spędzać w kontakcie z naturą, interesuje się kulturą Azji, lubi słuchać dobrej muzyki.

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.