Magdalena Stacewicz - terapeuta

Magdalena Stacewicz

Wykształcenie i uprawnienia: Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadam certyfikat terapeuty środowiskowego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.  Ukończyłam szkolenie zaawansowane z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Szkołę Trenerów UJ Wszechnica. Uczestniczyłam również w programie redukcji stresu opartym na uważności (MBSR – mindfulness based stress reduction). Obecnie jest w szkoleniu prowadzącym do zdobycia certyfikatu terapeuty Terapii Schematu ISST.

Doświadczenie: Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Gliwicach, w zespole do spraw osób z zaburzeniami psychicznymi OPS Ochota w Warszawie oraz Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie. Obecnie pracuję w Szpitalu Wolskim oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Swoją pracę poddaję superwizji.

Metody pracy: Psychoterapia Ericksonowska, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach

Pracuję z osobami:

- z zaburzeniami nastroju,

- z zaburzeniami lękowymi,

- doświadczającymi problemów w relacjach,

- z niską samooceną,

- z zaburzeniami osobowości,

- nie radzącymi sobie z emocjami,

- cierpiącymi z powodu nadmiernego stresu.

 

Wolny czas lubię spędzać w kontakcie z naturą, interesuję się kulturą Azji, lubię słuchać dobrej muzyki.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.