Małgorzata Pogorzelska - seksuolog, psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć: poniedziałki i wtorki 9:00 - 21:00

Małgorzata Pogorzelska - Psycholog, certyfikowany seksuolog kliniczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej akredytowany przez EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies). Oprócz powyższych towarzystw, należy także do Stowarzyszenia Integracji w Psychoterapii a w swojej pracy łączy różne nurty terapeutyczne.

Wykładowca Uniwersytetu SWPS w Warszawie, pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Wola-Śródmieście, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci oraz w Praterze gdzie zajmuje się terapią par oraz terapią indywidualną.

Pracuje z dysfunkcjami seksualnymi, zwłaszcza zaburzeniami popędu, podniecenia i orgazmu oraz trudnościami seksualnymi wiążącymi się z bólem. 

"Wyjątek jest ciekawszy od reguły"  Jason Evangelu

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.