Małgorzata Radzikowska

Małgorzata Radzikowska - Jest psychologiem, terapeutą, coachem. Ukończyła studia psychologiczne w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie o kierunku Psychologia Kliniczna, szkolenia terapeutyczne w nurcie TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu), szkołę coachów TROP. Obecnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie ericksonowskim.

Pracuje jako terapeuta z dziećmi, dorosłymi, z rodzinami i z parami. Jest również psychologiem szkolnym w szkole zawodowej i technikum. Prowadzi warsztaty grupowe, m.in. warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców, warsztaty dla młodzieży, dla kobiet. Pomaga swoim klientom odkryć drzemiące w nich zasoby i talenty, dzięki czemu rozwijają swój potencjał i znajdują siłę na przezwyciężanie swoich trudności.

Prywatnie jest mężatką z trojgiem dzieci. Wolny czas spędza rodzinnie, z przyjaciółmi, na czytaniu książek, podróżując. Jej pasją są ludzie.

Ma doświadczenie w pracy z  dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera i ADHD i ich rodzinami (szkoły Fundacji Adys, staż w programie "Ułatwiamy życie z nadpobudliwością), osobami doświadczającymi przemocy (Pracowała jako konsultant Telefonu "Niebieska Linia" w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia), z osobami chorującymi psychicznie i ich rodzinami (Środowiskowy Dom Samopomocy "Pod Skrzydłami”).

Jako coach pracuje z osobami, które chcą się przyjrzeć swoim umiejętnościom i możliwościom, chcą się rozwijać zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego  i Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanych na Rozwiązaniach. Pracuje pod stałą superwizją. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.