Marta Dymowska

Dni i godziny przyjęć:

poniedziałek 10-16, środa 15-21

Psycholog z doświadczeniem w pracy z osobami odczuwającymi negatywne konsekwencje udziału w sytuacjach kryzysowych, posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć psychoedukacyjnych dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Posiada doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z zapewnieniem wsparcia psychologicznego i psychoedukacji dla służb lotniskowych oraz udzielaniu pomocy psychologicznej osobom uczestniczącym w wypadkach lotniczych i ich rodzinom. Obecnie doskonali swoje umiejętności z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT – CBT EDU, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. W swojej pracy gwarantuje profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek dla klienta. W Pracowni Terapeutycznej prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy wykorzystuje założenia terapii schematu oraz dialogu motywującego. Pracuje pod stałą superwizją oraz w oparciu o zasady Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

Obszary pracy:

      zaburzenia lękowe:

  • lęk społeczny
  • zespół leku uogólnionego
  • zaburzenie lękowe z napadami paniki
  • fobie
  • zaburzenie obsesyjno – kompulsyjne („nerwica natręctw”)
  • zaburzenie po stresie traumatycznym/ zespół stresu pourazowego (PTSD)

      zaburzenia nastroju:

  • depresja
  • dystymia
  • choroba afektywna - dwubiegunowa

      zaburzenia osobowości 

interwencja kryzysowa

terapia par

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.