Marta Pociecha 

Od 2010 roku pracuje w zawodzie psychologa i psychoterapeuty. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzi terapię indywidualną z dorosłymi, dziećmi, młodzieżą w nurcie poznawczo-behawioralnym, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców, grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe. 

Ma duże doświadczenie terapeutyczne w pracy obszarach: zachowań, celów, trudności adaptacyjnych,  emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, radości i szczęścia w życiu, odzyskiwania kontaktu ze sobą i tworzenia udanego partnerstwa,  rodzicielstwa oraz relacji. 
Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych i depresyjnych, fobii,  zaburzeń obsesyjno - kompulsyjnych, zaburzeń adaptacyjnych oraz zaburzeń osobowości.

Prowadzi warsztaty dla uczniów, dla nauczycieli i rodziców, także w języku angielskim oraz  zajęcia mindfulness  Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS, specjalizacja: Psychologia kliniczna, a także pięcioletnie Studium pracy z procesem. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej CBT-EDU.  Jest w trakcie szkolenia terapii schematów dla dzieci i młodzieży.  Odbyła staże na dziennym oddziale chorób afektywnych i nerwic w Szpitalu Nowowiejskim oraz na zamkniętym oddziale w Szpitalu Bródnowskim. Ma za sobą wiele godzin pracy własnej oraz godzin superwizji, której stale podlega.


Jest autorką książki pt.: „Jak być matką swojej córki, aby wychować ją na pewną siebie, odważną i silną kobietę” a także licznych artykułów na portalach internetowych. 

 W pracy najważniejszy jest dla niej człowiek i  niepowtarzalność jego doświadczeń.

Po godzinach pisze nową książkę. Wychowuje dwójkę dzieci, uprawia sporty, spaceruje i medytuje.

English speakers welcomed. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.