Masaż

Masaż- to forma pracy z ciałem, która działa na funkcjonowanie człowieka w wielu jego aspektach. Masaż może być sposobem na rozluźnienie mięśni, rozładowanie napięcia lub stresu, oraz na przywrócenie energii. Jedną z przyczyn zbyt napiętych mięśni jest stres, który w dzisiejszych czasach jest nieunikniony. Energiczny i mocny zabieg pozwoli rozluźnić spięte mięśnie pleców, ramion i karku. Pozwala to na uwolnienie nagromadzonych napięć. Długotrwale napięte mięśnie przyczyniają się do powstawania blokad. Gdy ilość blokad rośnie, pogarsza się nasze samopoczucie, jesteśmy bardziej podatni na stres oraz stajemy się bardziej agresywni i nerwowi. Obecność blokad w ciele ma bardzo istotne znaczenie dla naszego organizmu, ponieważ permanentnie napięte mięśnie mogą powodować wiele schorzeń, które później są dużo bardziej bolesne w leczeniu niż rozmasowywanie blokad. Ponadto, masaż likwiduje jeden z czynników stresujących nasz organizm, którego większość ludzi przeważnie nie jest nawet świadoma: niedotlenienie i niedożywienie mózgu, który wysyła sygnał SOS w postaci bólu głowy. Najskuteczniejszą formą pomocy w takiej sytuacji jest rozluźnienie mięsni, blokujących przepływ krwi pomiędzy tułowiem a głową. Po udrożnieniu przepływu krwi w obrębie karku i szyi masaż głowy stymuluje mięśnie głowy do rozluźnienia się i tym samym przyspiesza proces rozprowadzania „świeżej” krwi. 

Oto obszary ciała jakie mogę być objęte masażem podczas sesji w naszej Pracowni:

W Pracowni Terapeutycznej możesz skorzystać z:

  • masaży relaksacyjnych
  • masazy leczniczych
  • masaży dla kobiet w ciązy
  • masaży egzotycznych 
  • masaży modelujących
  • hinduskiego masażu głowy
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.