Natalia Górska - psycholog, psychoterapeuta

Natalia Górska – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 1368) oraz schematu (certyfikat ISST nr IND-3158).

Doświadczenie zdobywała na oddziale dziennym psychiatrycznym SZPZLO Warszawa Praga-Północ, w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście na oddziale dziennym leczenia zaburzeń nerwicowych. Współpracowała przy projekcie „Pokochaj latanie” dla osób zmagających się z lękiem przed lataniem.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób zmagających się z niską samooceną i poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach, depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobie, lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk powstały w wyniku przeżytej traumy), wspiera osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych.

Pracuje również w języku angielskim.

Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności diagnostyczne i psychoterapeutyczne poprzez udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaje superwizji.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.