Natalia Górska - psycholog, psychoterapeuta

Natalia Górska – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością z psychoterapii. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej organizowanego przez Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Tercognitiva i akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jest w szkoleniu prowadzącym do zdobycia certyfikatu terapeuty Terapii Schematu ISST.

Doświadczenie zdobywała w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście na oddziale dziennym leczenia zaburzeń nerwicowych. Współpracowała przy projekcie „Pokochaj latanie” dla osób zmagających się z lękiem przed lataniem.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób zmagających się z niską samooceną i poczuciem własnej wartości, depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobie, lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk powstały w wyniku przeżytej traumy), wspiera osoby znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych.

Pracuje również w języku angielskim.

Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności diagnostyczne i psychoterapeutyczne poprzez udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. W szkoleniach z udziałem zagranicznych wykładowców uczestniczy również jako tłumacz (np. w szkoleniu z Terapii Schematów organizowanego w ramach projektu EPSYCHE). Swoją pracę poddaje superwizji.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.