Obudź swój styl

Warsztaty “Obudź swój styl” to cykl 8 spotkań podczas, których dowiesz się w jaki sposób budować swój indywidualny wizerunek, który jest zgodny z Twoją osobowością i charakterem.

  • Podczas trwania warsztatów zbudujesz niepowtarzalny styl, który będzie pasował do nie tylko do Twojej urody ale przede wszystkim do Twojego stylu bycia i życia.
  • Nauczysz się w jaki sposób budować garderobę by była spójna i wszystko do siebie pasowało, a docelowo stała się garderobą kapsułową.
  • Zaoszczędzisz w ten sposób miejsce w szafie i czas spędzany rano na zastanawianiu się w co się ubrać.
  • Podczas warsztatów będziesz się uczyć jak dobierać ubrania do siebie by manipulować złudzeniem optycznym i uzyskać taki wygląd o jakim zawsze marzyłaś.
  • Odnajdziesz swoją paletę kolorów, która nie tylko będzie pasować do Twojej urody według analizy kolorystycznej, ale przede wszystkim Ty się będziesz w niej dobrze czuć!
  • Nauczysz się jak działa psychologia koloru, by móc wpływać nimi na swoje wnętrze oraz otoczenie.
  • Dowiesz się czym jest psychologia mody i w jaki sposób wykorzystywać jej możliwości aby czuć się ze sobą doskonale, wyglądać olśniewająco i przede wszystkim otworzyć się na zmiany które przyniesie Ci teraz życie!
  • Nauczysz się w jaki sposób się ubierać by zwiększać swoją produktywność w pracy, poprawiać sobie humor czy wywrzeć na kimś wrażenie. 

Podczas tych 8 spotkań zdobędziesz cenną wiedzę, której nie znajdziesz w żadnym modowym poradniku. Na bazie projektu Psychologii Stylu zbudujesz zupełnie unikatową całość. Siebie.

Cena: 49zł/ spotkanie

PROMOCJA!!!

Przy płatności z góry za cały cykl zajęć płacisz zamiast 392 zł -> 292zł, co oznacza że oszczędzasz 100 zł!!! :)

Zapisy: biuro@pratera.pl lub 600-960-462


 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.