Obudź swój styl

Najbliższe edycje: 

Edycja X rozpoczęcie: 11.01.2020r., soboty, godz. 10 (lista rezerwowa)

Edycja XI rozpoczęcie: 1.02.2020r. Otwarte zapisy! 


Warsztaty “Obudź swój styl” to cykl 9 spotkań podczas, których dowiesz się w jaki sposób budować swój indywidualny wizerunek, który jest zgodny z Twoją osobowością i charakterem. 
 

  • Podczas trwania warsztatów zbudujesz niepowtarzalny styl, który będzie pasował do nie tylko do Twojej urody ale przede wszystkim do Twojego stylu bycia i życia. 

  • Nauczysz się w jaki sposób budować garderobę by była spójna i wszystko do siebie pasowało, a docelowo stała się garderobą kapsułową. 

  • Zaoszczędzisz w ten sposób miejsce w szafie i czas spędzany rano na zastanawianiu się w co się ubrać. 

  • Nauczysz się jak dobierać ubrania do siebie by manipulować złudzeniem optycznym i uzyskać taki wygląd o jakim zawsze marzyłaś. 

  • Odnajdziesz swoją paletę kolorów, która nie tylko będzie pasować do Twojej urody według analizy kolorystycznej, ale przede wszystkim Ty się będziesz w niej dobrze czuć! 

  • Nauczysz się jak działa psychologia koloru, by móc wpływać nimi na swoje wnętrze oraz otoczenie. 

  • Dowiesz się czym jest psychologia mody i w jaki sposób wykorzystywać jej możliwości aby czuć się ze sobą doskonale, wyglądać olśniewająco i przede wszystkim otworzyć się na zmiany które przyniesie Ci teraz życie!

  • Nauczysz się w jaki sposób się ubierać by zwiększać swoją produktywność w pracy, poprawiać sobie humor czy wywrzeć na kimś wrażenie. 


Podczas tych 9 spotkań zdobędziesz cenną wiedzę, której nie znajdziesz w żadnym modowym poradniku. Na bazie projektu Psychologii Stylu zbudujesz zupełnie unikatową całość. Siebie.

Koszt: 59 zł za 2,5h spotkanie 

Przy płatności z góry za cały cykl dostajesz 100zł zniżki!

Liczba miejsc ograniczona! Dbając o atmosfere zaufania i otwartości pracujemy w małych grupach:) . Zapisy mailowo lub telefonicznie: biuro@pratera.pl lub 600-960-462

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.