Obudź swój styl

JUŻ WE WRZEŚNIU STARTUJE II EDYCJA!!! 

Warsztaty “Obudź swój styl” to cykl 6 spotkań podczas, których dowiesz się w jaki sposób budować swój indywidualny wizerunek, który jest zgodny z Twoją osobowością i charakterem. 
 

  • Podczas trwania warsztatów zbudujesz niepowtarzalny styl, który będzie pasował do nie tylko do Twojej urody ale przede wszystkim do Twojego stylu bycia i życia. 
  • Nauczysz się w jaki sposób budować garderobę by była spójna i wszystko do siebie pasowało, a docelowo stała się garderobą kapsułową. 
  • Zaoszczędzisz w ten sposób miejsce w szafie i czas spędzany rano na zastanawianiu się w co się ubrać. 
  • Nauczysz się jak dobierać ubrania do siebie by manipulować złudzeniem optycznym i uzyskać taki wygląd o jakim zawsze marzyłaś. 
  • Odnajdziesz swoją paletę kolorów, która nie tylko będzie pasować do Twojej urody według analizy kolorystycznej, ale przede wszystkim Ty się będziesz w niej dobrze czuć! 
  • Nauczysz się jak działa psychologia koloru, by móc wpływać nimi na swoje wnętrze oraz otoczenie. 
  • Dowiesz się czym jest psychologia mody i w jaki sposób wykorzystywać jej możliwości aby czuć się ze sobą doskonale, wyglądać olśniewająco i przede wszystkim otworzyć się na zmiany które przyniesie Ci teraz życie!
  • Nauczysz się w jaki sposób się ubierać by zwiększać swoją produktywność w pracy, poprawiać sobie humor czy wywrzeć na kimś wrażenie. 


Podczas tych 6 spotkań zdobędziesz cenną wiedzę, której nie znajdziesz w żadnym modowym poradniku. Na bazie projektu Psychologii Stylu zbudujesz zupełnie unikatową całość. Siebie.

Możesz skorzystać z pojedynczego spotkania lub zapisać się na cały cykl! 

Spotkania w soboty o 13.00 - trwają 2h i odbywają się co tydzień

Pierwsze spotaknie już 23 września!

Koszt: 49zł/spotaknie 

Przy płatności z góry za zały cykt dostajesz 15 % zniżki :) 

Liczba miejsc ograniczona! Małe grupy, do 9 osób. Zapisy mailowo lub telefonicznie: biuro@pratera.pl lub 600960462

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.