Psychologia makijażu - warsztat dla kobiet

Najbliższy planowany termin warsztatu:

23.06.2018 godz. 16:00

Dobierając rano makijaż kierujemy się nie tylko tym by był spójny ze stylizacją jaką przewidujemy na dany dzień, ale przede wszystkim by odzwierciedlał nasze wewnętrzne ja. Nie da się ukryć, że robienie makijażu ma silny związek z wieloma mechanizmami zachodzącymi w naszej głowie. Między innymi od makijażu może też zależeć nasze samopoczucie, ale także na nasze poczucie własnej wartości czy pewność siebie. Jednak mało kto ma świadomość tego, że poprzez makijaż możemy wpływać na to jak jesteśmy odbierani przez innych ale także na rozwój naszej osobowości. Odpowiednio dobrany makijaż może nam pomóc w osiągnięciu celu czy wzmacnianiu samooceny. 


Zapraszamy na spotkanie "Psychologia makijażu" prowadzone przez psycholog stylistę Ewę Jurczak, autorkę warsztatu "Obudź swój styl" , cyklu spotkań wspierających budowanie swojego wizerunku zgodnego z osobowością.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się: 
- Czym jest psychologia makijażu. Jak działają mechanizmy w naszych głowach, które doprowadziły do tego, że się malujemy.
- Dlaczego ludzie się malują, tak jak się malują. Analiza rodzajów makijażu a analiza osobowości. Jakie cechy osobowości możemy odczytać z czyjegoś makijażu?
- Psychologia koloru. W jaki sposób wykorzystywać wpływ kolorów na naszą psychikę poprzez makijaż. 
- W jaki sposób dobrać makijaż do cech osobowości, które w sobie lubimy, by czuć się ze sobą komfortowo. 
- W jaki sposób budować odpowiednim makijażem swój wizerunek. Jak się malować by być postrzeganym przez innych jak i przez siebie w taki sposób w jaki chcemy. 

Czas:1,5h; Cena: 30zł


Zapisy pod numerem 600-960-462 lub biuro@pratera.pl

*Jeśli interesuje Cię treść warsztatu, ale nie możesz uczestniczyć w warsztacie w podanym terminie, daj nam znać, postaramy się wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.