Psychologia stylu

Psychologia stylu to projekt  Ewy Jurczak zakładający, że to co widzisz patrząc w lustro ma gigantyczny wpływ na to jak wygląda Twoje życie. Dzieje się tak z wielu powodów. Przede wszystkim nasz humor, motywacja, nastawienie do działania zależy w dużej mierze od tego jak czujemy się ze sobą i czy się sobie podobamy. Nie ma lepszego i bardziej motywującego rozpoczęcia dnia jak spojrzeć w lustro i pomyśleć “Jesteś super! Dasz radę!”. Ciężko jest zaczynać dzień w ten sposób jeśli patrzysz w lustro i nie bardzo Ci się podoba to co widzisz. Zakładasz ubrania i masz wrażenie, że wyglądasz w nich hmm… dziwnie? Spokojnie, tak ma każdy! To jest zniekształcony obraz siebie. Jego zadaniem jest Was zmylić! A moim jest zadaniem jest Wam pokazać jak bardzo wprowadził Was w błąd.

To wszystko ma wpływ na to jak wyglądamy albo jak chcielibyśmy wyglądać. Bardzo łatwo jest przypisać typ urody czy figury do konkretnego stylu ubierania się, kolorystyki czy fasonu. Ale czy to oznacza, że będziesz się czuć dobrze w czymś, co może i pasuje do tego jak wyglądasz na zewnątrz ale zupełnie nie odzwierciedla tego jaka jesteś wewnątrz?

To właśnie psychologia stylu pomaga poskładać te wszystkie puzzle w jedną, niesamowitą całość. Ciebie. Na bazie doświadczenia w ubieraniu ludzi i psychologicznego wykształcenia stworzyłam autorski program psychologii stylu, który pomaga w zbudowaniu swojego własnego, indywidualnego wizerunku. Twój styl jest w Tobie, trzeba go tylko odpowiednio dopasować do Twojej urody i figury.

Czy jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu, która rozpocznie się w Twojej szafie? Tak rewolucję, bo bez względu na to czy potrzebujesz jedynie doszlifować swój look przed nowym sezonem, czy czujesz wewnętrzną potrzebę zmiany swojego wyglądu diametralnie to każdy z tych ruchów pociągnie za sobą wiele pozytywnych zmian na wszystkich innych frontach Twojego życia.

Możesz wybrać jedną z dwóch mozliwych form pracy nad budowaniem świadomego wizerunku zgodnego z osobowością:

Sprawdź ofertę naszych warsztatów: klik

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.