Psychologia w szafie

Psychologia w Szafie- Czy umiesz ją wykorzystać w życiu?


Czy wiesz, że Twoja garderoba ma gigantyczny wpływ na wszystko co dzieje się w Twoim życiu?
Czy wiesz, że to jak się ubierasz ma wpływ na Twoją produktywność w pracy?
Czy masz świadomość tego, że Twoje lustro Cię okłamuje?
Czy wiesz, że to jak się czujesz w swoich ubraniach rzutuje na Twoje relacje z innymi?
Czy wiesz czym jest psychologia mody i jak ją wprowadzić do swojego życia by wykorzystać potencjał jaki drzemie w Twojej szafie?


Na spotkaniu dowiecie się czym jest świadome ubieranie i jakie mechanizmy psychologiczne działają w Waszej szafie. Wspólnie odkryjemy tajniki wpływu ubrań na wszystkie aspekty Waszego życia. Dowiecie się czym jest złudzenie optyczne i jak zwalczyć skrzywiony obraz siebie. Porozmawiamy także o poszczególnych etapach budowania swojego indywidualnego świadomego stylu, a także o tym dlaczego "metamorfoza" nie działa. Więcej na temat pierwszego spotkania Wam nie zdradzę, musicie sami sprawdzić! :) 

Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do warsztatu budowania swojego stylu zgodnego z osobowością.

Prowadząca:
EWA JURCZAK- Psycholog, specjalistka od stylu, autorka Programu Psychologii Stylu, który pomaga w zbudowaniu indywidualnego wizerunku.


Liczba miejsc ograniczona! Zapisy biuro@pratera.pl

Koszt: 30zł płatne gotówką przed warsztatem

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.