Psychoterapia on-line

* W okresie epidemii, ze względu na Państwa i nasze bezpieczeństwo, wszyscy nasi terapeuci pracują wyłącznie on-line*

Zapraszamy do skorzystania z usług psychoterapeutycznych prowadzonych na odległość w formie konsultacji oraz sesji terapeutycznych prowadzonych przez skypa. Pomoc psychologiczna na odległość jest skierowana do osób, które:

  • z powodu swoich trudności/problemów nie są w stanie osobiście przybyć na wizytę
  • mieszkają za granicą lub daleko od Warszawy
  • szczególnie ważna jest dla nich anonimowość

Jak umówić się na wizytę? 

1. Zapoznaj się z sylwetkami specjalistów (klik), którzy pomagaja online i wybierz terapeutę, z którym chciałbyś pracować. W razie wątpliwości, kto z naszych specjalistów będzie najlepiej mógł pomóc w przypadku problemów z jakimi Państwo się zmagacie zapraszamy do kontaktu z recepcją 600-960-462 lub biuro@pratera.pl.

2. Wyślij zapytanie mailowe z podaniem nazwiska terapeuty, z którym chcesz umówić rozmowę oraz swoją dyspozycyjnością, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najdogodniejszy termin. (biuro@pratera.pl)

3. W mailu zwrotnym otrzymasz proponowany przez nas termin spotkania online, nazwę Skype terapeuty oraz dane do przelewu.

4. Potwierdź mailowo, który z terminów będzie dla Ciebie odpowiedni oraz prześlij potwierdzenie dokonania przelewu za sesję.

5. Dodaj do kontaktów na Skype tarapeutę, z którym umówiłeś spotkanie.

6. Czekaj na rozmowę Skype z terapeutą o umówionej godzinie danego dnia. Terapeuta do Ciebie zadzwoni.

Kolejne spotkania umówisz bezpośrednio z terapeutą na koniec danej sesji.

W jakich przypadkach mogę zgłosić się na sesje on-line?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług online osoby, które poszukują:

  • terapii indywidualnej dla osób dorosłych i młodzieży zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie dwubiegunowe afektywne), zaburzeń lękowych (napady paniki, lęk przed wystąpieniami publicznymi, nerwice natręctw, fobie), zaburzeń związanych ze stresem i psychosomatyką, zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja), zaburzeń snu, zaburzeń osobowości,
  • pomocy dla osób dorosłych w problemamach w relacjach z ludźmi, w radzeniu sobie z trudnościami życia codziennego,
  • wsparcia psychodietetycznego w radzeniu sobie z problemem otyłości, jedzenia emocjonalnego, napadów obajdania, zaburzonego obrazu własnego ciała, a także te osoby, które chcą nauczyć się jeść racjonalnie i zdrowo
  • coachingu - procesu wspierającego w procesie dochodzenia do zmiany, wyznaczaniu realnych celów, planowaniu konkretnych działań i ich realizcji. Coaching polega na maksymalnym wydobyciu pokładów drzemiących w człowieku. Jest to forma pracy dla każdego kto zainteresowany jest rozwojem osobistym, chce przyjrzeć się samemu sobie i swoim potrzebom oraz zadbać o motywację. Coaching może obejmować pracę w obszarze zawodowym jak i osobistym.
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.