Terapia grupowa dla osób uzależnionych

Terapia grupowa to forma psychoterapii coraz częściej stosowana w przypadku leczenia osób uzależnionych. Na grupie odnajdziesz wsparcie w utrzymaniu abstynencji, będziesz miał okazję popracować nad zaniedbanym przez uzależnienie aspektem społecznym, przepracować swoje problemy w relacjach z bliskimi, doskonalić umiejętności komunikacji, dzięki którym funkcjonowanie w pracy, rodzinie, cyz innych grupach społecznych będzie o wiele prostsze. Dodatkowo przynależnośc do grupy pozwoli wzmocnić Twoją samoocenę, poczucie własnej wartości i zaakceptować siebie. 

Terapia jest skierowana dla osób uzależnionych, po podstawowej terapii uzależnień, zmagających się z problemami w relacjach interpersonalnych i nieradzących sobie z emocjami w związku z utrzymaniem abstynencji. 

Terapię prowadzi psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnień Sebastian Nowakowski.

Spotkania odbywają się raz  w tygodniu w czwartki, od godz. 17:15 do godz. 20.00.

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 600-960-462 lub biuro@pratera.pl

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.