Terapia Integracji Oddechem

Terapia Integracji Oddechem - jest formą pracy terapeutycznej, polegającą na wglądzie w siebie w obszarze zgłaszanego problemu, uświadomieniu sobie jego przyczyn (między innymi: wzorców myślenia i funkcjonowania) oraz mechanizmów obronnych a także prowadzącą do rozwiązania problemu. Terapia Integracji Oddechem ułatwia dotarcie do nieświadomych pokładów siebie, ich zrozumienie oraz uwolnienie stłumionych emocji i napięć w ciele - przynosząc integrację psyche i some. Integracja Oddechem jest połączeniem świadomego oddychania i samoobserwacji prowadząc w konsekwencji do osiągnięcia wewnętrznej wolności oraz odkrycia kim naprawdę jesteśmy. Terapia Integracji Oddechem jest skuteczną formą pracy na sobą, przynoszącą widoczne zmiany w sferze zawodowej i osobistej.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.