"Traumatyczna żałoba i strata w TPB"

 

 

"Traumatyczna żałoba i strata w terapii poznawczo - behawioralnej"

prowadzona przez  Martinę Mueller,

19-20.11.2016, Warszawa

Szkolenie tłumaczone na język polski

 

 

Szkolenie poświęcone jest rozumieniu i interwencjom poznawczo - behawioralnym związanym z doświadczeniem:

- przedłużającej się żałoby lub żałoby, której nie można przeżyć z uwagi na uczucie lojalności czy winy

- traumy uczestniczącej ("vicarous trauma")- trauma obserwatory/ słuchacza o traumie- zarówno czynniki ryzyka u terapeuty jak również u np. rodzica dziecka, które zmarło śmiercią tragiczną

- poczucie straty i traumy po poronieniu

- trauma po oszpeceniu, po zniekształceniu na skutek wypadków/ pożarów/ napaści

- poczucie winy sprawcy śmierci (np. wypadku)

- żałoba po osobie zaginionej

Martyna Mueller jest psychologiem kliniczym w Oxford Cognitive Therapy Centre w Anglii. Jest psychoterapeutką, która zajmuje się przede wszystkim problematyką traum w Narodowym Funduszu Zdrowia w Oksfordzie i jest dyrektorem kursu "Terapia Poznawczo - Behawioralnej dedykowana Traumie Psychologicznej". Jest doświadczonym klinicystą szczególnie szanowaną za innowacyjne podejście w diagnozie i interwencjach związanych ze stresem traumatycznym, reakcjach wynikających z traum doświadczanych w wieku dorosłym. Martina jest jednym ze specjalistów biorących udział w badaniu w ramach działań Unii Europejskiej w obszarze pracy z uchodźcami po traumach i jest szczególnie zainteresowana pracą z przedłużoną traumą i wtargnięciami ('flashback") wynikająca z doświadczeń traumatycznych. 

Warsztat odbędzie się w terminie 19-20.11.2016 r. w Warszawie.

Warsztat przeznaczony jest dla psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych ze stażem w pracy z pacjentem. Uczestnicy uzyskają 20 godzin warsztatowych niezbędnych do przedłużenia certyfikatu.

Osobą koordynującą szkolenie jest Małgorzata Kozubowska: m.kozubowska@pratera.pl, tel: 504-094-932

Do pobrania: Karta zgłoszenia i Regulamin szkolenia

Uczestnicy szkolenia „Obraz ciała w terapii poznawczo-behawioralnej - dysmorfofobia i pokrewne problemy” płacący do 15 września 2016- 800 zł + VAT= 984 zł brutto

Cena promocyjna do 15.09.2016 r. – 1000 zł + VAT = 1230 zł brutto

Po 15 września 2016 cena szkolenia  – 1200 zł + VAT = 1476 zł brutto

Serdecznie zapraszamy!!!!

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.