Ubierz się w szczęście - warsztat z dopamine dressing

Najbliższe edycje:

sobota 12.05.2019 godz. 10:00 (warsztat pokazowy bezpłatny - brak miejsc)

sobota 12.05.2018 godz 12:30, koszt 30zł, ostatnie miejsca!

Podobno ubrania szczęścia nie dają, a jednak w ulubionej sukience łatwiej nam stawiać czoła przeciwnościom losu. A gdyby tak codziennie czuć pozytywną energię i moc do działania? Choć wydaje się być to tylko marzeniem, przekonamy Was że tak, jest to możliwe :) 

Tak można najprościej wytłumaczyć co może dać Ci dopamine dressing. Badania pokazują, że to jak czujemy się w ubraniach bardzo istotnie wpływa na przebieg naszego dnia. Ubrania mogą nas wspierać, pobudzać produkcję hormonu szczęścia albo przygnębiać i obniżać nasz nastrój i samoocenę. I to nie tylko w momencie, w którym mamy je na sobie ale widać ich działanie również w dłuższej perspektywie czasu. Tylko od nas zależy czy ubrania pomogą nam czuć szczęście, bo każdego poranka stojąc przed szafą nieświadomie podejmujemy decyzję zwiększając lub zmniejszając prawdopodobieństwo dobrego samopoczucia na resztę dnia. Przez ograniczenia jakie niesie praca, sytuacja finansowa, akceptacja swojego ciała, potrzeba wygody często mamy poczucie, że nie ma opcji by ubierać się tak, by czuć w ubraniu wsparcie a nie ciągnący w dół ciężar. 

Czym w takim razie jest ten dopamine dressing? 

Jest to sposób ubierania się, który pobudza produkcję dopaminy (czyli hormon szczęścia) w naszym mózgu. Poprzez odpowiednie wykorzystanie mechanizmów jakie wpływają na nasze samopoczucie w ubraniach możemy dostosować swoją garderobę tak aby podnosiła nasze poczucie szczęścia, zwiększała odporność na stres czy neutralizowała "gorsze dni". 

Wydaje Ci się że to nie dla Ciebie bo informacje o dopamine dressing przeczytane w internecie i magazynach modowych nijak się mają do Twojego życia? Masz absolutną rację! Czemu więc zapraszamy Cie na warsztat? 

Dlatego, że tylko praca w małej grupie pod okiem czujnej Ewy, która odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości pozwoli Ci: 

- poznać jak działają mechanizmy wpływające na nasze samopoczucie w ubraniach oraz dostosować je INDYWIDUALNIE do Ciebie 
- w pełni odkryć na czym polega dopamine dressing i jego długoterminowy wpływ na nasze funkcjonowanie i poczucie szczęścia
- dowiedzieć się z jakiego punktu zacząć - czy najpierw potrzebujesz zbudować swój komfort i styl, czy jesteś gotowa już na wychodzenie poza schematy
- dostosować mechanizmy dopamine dressing do Twojego trybu życia - pracy, finansów, pewności siebie a przede wszystkim osobowości i stylu
- zbudować dopaminergiczną szafę, w której będziesz się czuć sobą (bo przecież nie każdy lubi żółte sukienki w różowe kwiaty!) :) 

Liczba miejsc ograniczona! Pracujemy w małych max 9 osobowych grupach. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie przez: biuro@pratera.pl lub 600-960-462

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.