Nauka w działaniu czyli cykl unikalnych warsztatów dla rodziców (prowadząca Małgorzata Radzikowska)

Zapraszam rodziców do nauki i ćwiczenia różnych kompetencji rodzicielskich. 
Warsztat to nie wykład dlatego będziemy się uczyć w działaniu, na własnych przykładach, na tym co nam działa a co nie w wychowywaniu naszych dzieci. Będziemy przyglądać się mocnym stronom naszego rodzicielstwa lub je odkrywać, szukać własnego rodzicielskiego stylu. Jedynie będąc sobą możemy być dobrymi rodzicami dla naszych dzieci. 

•    Potrafię być wystarczająco dobrym rodzicem
Czy każdy może być dobrym rodzicem? Czy istnieje rodzic idealny? Jakie umiejętności ma wystarczająco dobry rodzic i czy można się ich nauczyć?  
Podczas warsztatu wspólnie popracujemy nad wzmacnianiem u siebie umiejętności rodzicielskich. 

•    Jak pomóc dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności?
Warsztat oparty na metodzie pracy z dzieckiem „Dam radę” - dowiesz się na nim jak w prosty, przyjazny sposób uczyć dzieci nowych umiejętności i pozbywać się niechcianych nawyków.

•    Potrafię wzmacniać poczucie własnej wartości u mojego dziecka 
Na tym warsztacie porozmawiamy o tym jak zachowuje się dziecko, które ma wysokie poczucie własnej wartości. Od czego ono zależy i czy my rodzice mamy na to wpływ. Co możemy zrobić żeby je wzmacniać i jak to robić zależnie od wieku naszych dzieci. 

•    Potrafię rozmawiać - Warsztat komunikacji z dzieckiem
Na warsztacie nauczymy się jak komunikować się ze swoim dzieckiem zarówno w sytuacjach codziennych i zwyczajnych, jak i trudnych i ekstremalnych. Porozmawiamy o tym jak radzić sobie ze złością malucha, ale też samemu jej nie ulegać. Zastanowimy się czy bunt dwulatka to prawda czy mit.  

•    Potrafię pomóc moim dzieciom budować relacje między sobą
Podczas warsztatu porozmawiamy m.in. o tym jak przygotować starsze dziecko na przyjęcie brata lub siostry, jak pomóc rodzeństwu w zbudowaniu dobrych i trwałych relacji, co pomaga a co przeszkadza budować zgodę rodzeństwa.

Zajęcia grupowe w soboty w godzinach 10:00-12:30, cena zajęć to 80 zł za spotkanie.

Przy zapisaniu na cały cykl- godzinny coaching rodzicielski gratis!

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.