Warsztaty z emisji głosu - poznaj swój głos

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z emisji głosu.

 Pracowni Teraputycznej organizowane są warsztaty z emisji głosu.
Do wyboru jest kilka opcji warsztatu:

Warsztaty z emisji głosu – kształcenie mowy

Warsztaty z emisji głosu – śpiew rozrywkowy 

Warsztaty dla osób chcących odkryć naturalne brzmienie, siłę i potencjał własnego głosu. Często ci, dla których głos jest jednym z narzędzi pracy, odczuwają problemy z nim związane. Rozwijanie głosu rozpoczynamy od przywrócenia naturalnego rytmu oddychania przeponowo-żebrowego, podparcia głosu oraz prawidłowej postawy, poczucia ciała, rozwinięcia umiejętności wykorzystania rezonatorów i poprawy artykulacji. Część zajęć zawiera elementy autoprezentacji i zgłębiania umiejętności radzenia sobie ze stresem w sytuacji konfrontacji z publicznością. Są to zajęcia dające poczucie większej samoświadomości, poprawiające jakość życia w wielu aspektach: osobistym, społecznym i zawodowym. Dzięki warsztatom z kształcenia mowy głos, którego używamy, staje się pełny i naturalnie brzmiący, korzystnie wpływając na nasz wizerunek - wyraża myśli, przekazuje wiedzę i pomysły tak, by treść w pełni dotarła do słuchacza.

Liczba osób: od 3 do 7 (od 15 roku życia)

Głównym celem warsztatów z emisji głosu dla wokalistów jest wspomaganie naturalnego i świadomego wydobycia głosu w śpiewie. W trakcie zajęć pracujemy nad prawidłową techniką śpiewu rozrywkowego poprzez poznanie ćwiczeń kształtujących prawidłowe wzorce emisyjne. Gdy zadbamy o prawidłowy oddech i jego podparcie, rozwiniemy barwę i skalę głosu, nauczymy się wykorzystywać rezonatory, poprawimy dykcję i intonację, śpiewanie stanie się przyjemnością dla samego wokalisty i dla jego publiczności. Warsztaty przygotowują do różnego typu konkursów wokalnych, przesłuchań i egzaminów, także na wydziały piosenkarskie i aktorskie. Część zajęć zawiera także elementy  pracy na scenie, autoprezentacji i rozwijania umiejętności radzenia sobie ze stresem w sytuacji kontaktu z publicznością.

Liczba osób: od 3 do 7 (od 15 roku życia

Mówię i Śpiewam- Emisja głosu dla dzieci

 

Głównym celem zajęć wspomagających naturalne wydobycie głosu dziecka, jest poprawa jakości mowy i śpiewu. Dzięki prostym ćwiczeniom oddechowym, rytmicznym, artykulacyjnym i intonacyjnym, dzieci zaczynają mówić i śpiewać wyraźniej, głośniej i pewniej, nabywają umiejętności aktorskich, recytatorskich i wokalnych. Zajęcia rozwijąjąc słuch muzyczny, przyczyniają się do rozwoju głosu dziecka. Poprzez śpiew kształcimy muzykalność i rozwijamy dźwiękową wyobraźnię. Młodzi ludzie od początku swojej edukacji stają w obliczu publicznych wystąpień i wyzwań – np. w postaci odpowiedzi na pytania zadawane przez nauczyciela. Poczucie siły drzemiącej we własnym głosie dodaje pewności siebie – w relacjach z rówieśnikami i podczas zajęć lekcyjnych. Warsztaty z emisji głosu mogą stanowić uzupełnienie terapii logopedycznej i psychologicznej.

Liczba osób:  3-7 osób (7 - 14 lat)

 

Koszt każdego z warsztatów to 320 zł

Warunki uczestniczenia w warsztatach:

- Warsztaty odbędą się, jeśli zapiszą się minimum 3 osoby.
- Każdy z opisanych warsztatów obejmuje 4 cotygodniowe spotkania ( 4 x 90 min).
- Płatność z góry za zajęcia (przed pierwszym spotkaniem w recepcji lub przelew na konto)

- Istnieje możliwość wystawienia faktury za zajęcia.

Warsztaty poprowadzi pani Kinga Miśkiewicz-Hoffmann - trenerka emisji głosu, psycholog, wokalistka, lektorka. 

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 600-960-462 lub biuro@pratera.pl

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.