Wiosenny przewodnik po Twojej garderobie!

Najbliższy termin warsztatu: 3.03.18 godz. 13:00

Czas wybudzić Wasze szafy z zimowego snu! Zanim wiosna opanuje nasze ulice, pozwólmy by najpierw opanowała nasze głowy i ubrania! Ale jak to zrobić by tej wiosny faktycznie zapanować nad swoją szafą i w pełni cieszyć się pierwszymi promieniami słońca i topniejącym śniegiem? W jaki sposób uzupełnić swoją garderobę o nowe pozycje by tej wiosny uśmiechnąć się do lustra, wziąć głęboki oddech i ruszyć na podbój świata? Jak nie zgubić się w labiryncie nowych kolekcji, nie dostać oczopląsu od ilości nowych trendów? Znam odpowiedzi i rozwiązania na wszystkie te wątpliwości! 

Wpadnij na jednorazowy warsztat a dowiesz się jak w 5 krokach zbudować idealną szafę na nadchodzący sezon:
1. Jak odświeżyć styl na wiosnę!
2. W jaki sposób zrobić porządki w szafie tak by wszystko w niej do siebie pasowało!
3. Jak nadać nowe życie ubraniom, w których nie chodzisz tak by były modne i pasowały do Twojego stylu! 
4. Jak wdrożyć mapę szafy i sieć stylizacji do swojej garderoby by decyzja "W co ja się mam dzisiaj ubrać" zajmowała 30 sekund.
5. W jaki sposób przygotować się do zakupów by wśród nowych kolekcji i wiosennych trendów znaleźć to co idealnie odświeży naszą szafę i podkręci nasz indywidualny look. 

Koszt: 30zł
Zapisy: biuro@pratera.pl lub 600-960-462

FB: https://www.facebook.com/events/566467747047851/

Liczba miejsc ograniczona! Pracujemy w małych, max 10 osobowych grupach.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.