Ewa Jurczak - psycholog stylu

Dni i godziny przyjęć: do indywidualnego uzgodnienia

 

Ewa Jurczak - psycholog, stylista.Ukończyła Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie. Na bazie doświadczenia i wykształcenia stworzyła projekt Psychologia Stylu specjalizujący się w budowaniu świadomego wizerunku zgodnego z osobowością. Specjalizuje się w psychologii mody. Doświadczenie w branży modowej budowała między innymi pracując przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, przy jednym z większych portali  modowych, a także projektując ubrania i kolekcje na indywidualne zamówienia. Wychowana wśród belek z materiałami, od najmłodszych lat obserwowała, jak wygląda tworzenie ubrań i dopasowywanie ich do osób, które miały je nosić.  Swoje obserwacje jako stylisty personalnego przełożyła na wiedzę z psychologii mody tworząc w ten sposób projekt pomagający ludziom zbudować świadomą szafę i styl zgodny z ich predyspozycjami indywidualnymi.

Prowadzi warsztaty z budowania świadomego wizerunku zgodnego z osobowością. “Obudź swój styl” (klik)


Udziela także indywidualnych konsultacji w tym zakresie. Poprzez swoją pracę wspiera treningi rozwoju osobistego, samoświadomości i akceptacji siebie. Podczas konsultacji pomaga wspólnie stworzyć indywidualną paletę kolorystyczną, zrozumieć swoją sylwetkę i nauczyć się jak zestawiać ze sobą ubrania pracując na złudzeniu optycznym by czuć się w nich komfortowo, a także tworzyć mapę garderoby i siatki stylizacji by korzystanie z niej było intuicyjne, zgodne z predyspozycjami i dostosowane do naszego stylu. 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.