Magdalena Kitłowska- psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć:

Piątek 8:00-20:00, sobota 9:00-15:00

Magdalena Kitłowska - mgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo- behawioralny, certyfikat PTTPB nr 47, posiada Zaawansowany Certyfikat Terapii Schematu ISST nr 2014. Obecnie jest w szkoleniu do uzyskania certyfikatu Grupowej Terapii Schematu. Doświadczenie kliniczne zdobywała diagnozując i pracując indywidualnie na Całodobowym Oddziale Zaburzeń Afektywnych w Szpitalu Bródnowskim oraz prowadząc psychoterapię grupową w XIII Oddziale Dziennym Szpitala przy ul. Nowowiejskiej.  Intensywnie poszerzała swoją wiedzę o prowadzeniu psychoterapii w kraju i za granicą (Oksford, Anglia). Uczestniczyła w szkoleniach z terapii schematu od 2005 roku. Prowadziła zajęcia dla przyszłych terapeutów na uczelniach: SWPS, WUM, CTPB oraz CBT jak również na Akademii Medycznej w Casablance. Jest tłumaczem i współorganizatorem szkoleń psychoterapeutycznych ze specjalistami z Anglii. Współpracuje z kanadyjską firmą Mornaeu Shepell w obszarze ochrony zdrowia psychicznego obcokrajowców pracujących w Polsce (pomyślnie zakończyła kanadyjski proces nostryfikacji certyfikatu). Przygotowała polską wersje językową dla ponad 4 godzin filmów treningowych do prowadzenia Terapii Schematu. Prowadzi terapię w języku polskim i angielskim.

​Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo - Behawioralnej (PTTPB) i członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu (ISST). 

Przede wszystkim pracuje w obszarze:

  • zaburzenie obsesyjno- kompulsyjne (natręctwa)
  • samookaleczenia
  • zaburzenia osobowości (w tym problemy w relacjach)
  • terapia par
  • problemy w akulturacji (problemy dostosowania do rzeczywistości w nowym kraju)

Osobiście uwielbia jazdę konną, malarstwo, poznawanie nowych kultur poprzez podróże, naukę języków i czytanie literatury. Miłośniczka dobrej, zdrowej kuchni. Ukończyła szkolenie hipoterapeutyczne przy Polskim Towarzystwie Hipoterapeutycznym uzyskując certyfikat nr 197, by połączyć obie miłości- psychoterapię i jeździectwo.

Praca z pacjentem to jak fascynująca podróż, niby przemierzana tak często, a za każdym razem zaskakująca. Pełna zwrotów akcji, mierzenia się z trudnościami, doświadczania dobrych i smutnych rzeczy. Za każdym razem mnie to zadziwia, że w ludziach tkwi tyle mądrości i dobra, kiedy przestają się bać i blokować

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.