Piotr Kałowski - psychoterapeuta

Piotr Kałowski

Doktorant Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie z wyróżnieniem ukończył studia magisterskie ze specjalnością z psychoterapii. Jest w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii Centrum CBT, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTB).

Doświadczenie kliniczne zdobywał stażując i pracując na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSWiA w Otwocku. Pracuje w obszarze:

  • zaburzeń lękowych,
  • zaburzeń nastroju
  • trudności w adaptacji, funkcjonowaniu w nowych warunkach.

Oferuje psychoterapię w j. polskim i angielskim.

W pracy terapeutycznej ceni sobie szacunek i wyrozumiałość wobec klienta, łącząc empatię i zrozumienie oraz wspieranie w osiąganiu konstruktywnej zmiany.

Psychoterapią zajmuje się również w wymiarze naukowym, samodzielnie zdobywając aktualną wiedzę z badań i monografii oraz jako tłumacz i uczestnik konferencji naukowych. Prywatnie wielbiciel kultury japońskiej, w szczególności kinematografii.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.