Szkolenie Terapia Schematu w Żałobie

 

Problem żałoby i trudność w przejściu tego doświadczenia dotyka wielu klientów poszukujących terapii. Często sytuacja żałoby jest dodatkowo skomplikowana poza samym zerwaniem więzi z bliską osobą- z uwagi na okoliczności czy utratę własnej wizji przyszłości (np samobójstwa, poronienia).Terapia Schematu z uwagi na pracę doświadczeniową i silną koncentrację na więzi z pacjentem pozwala wyciszać schematy i Tryby uruchomione w doświadczeniu nieoczekiwanego opuszczenia. Podczas tego warsztatu uczestnicy nauczą się jak pracować z Trybami pacjenta, które nie pozwalają przeżyć opłakiwania, adresują nadmierne poczucie winy lub wstydu, zahamowaną złość, ucieczkę w używki lub nadmierne zobowiązania wobec woli zmarłego kosztem własnego życia, tak by wzmocnić Tryb Zdrowego Dorosłego, który pomaga odbudowywać życie po doświadczeniu straty. W czasie warsztatu, poza częściami wykładowymi będzie wiele ćwiczeń praktycznych w parach oraz praca nad własnym stosunkiem do żałoby i pracy z tą wymagającą grupą klientów. 

Data: 19-20.03.2022
godz: 10:00-18:00 (z przerwą obiadową)
Platforma zoom
Cena: 1400 zł (brutto) lub też 1120 zł (brutto) dla uczestników szkoleń certyfikacyjnych gabienetów AdAlta i Pracowni Terapeutycznej

Szkolenie liczy się jako ustawiczne szkolenie do odnowienia certyfikatu terapeuty poznawczo- behawioralnego lub terapeuty schematu. 

Prowadzące
Marta Żurowska mgr psychologii, superwizor i trener terapii schematu (ISST), certyfikowany psychoterapeuta terapii schematu (Certyfikat nr 608, poziom zaawansowany) certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (Certyfikat nr 238). Należy do Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu (International Society of Schema Therapy - ISST) oraz do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej. Zajmuje się terapią osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, odżywiania, osobowości, niską samooceną, doświadczającymi problemów w relacjach z ludźmi w życiu prywatnym i zawodowym.
Swoje początkowe doświadczenie zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Neurologii i Oddziale Zapobiegania Nawrotom Psychoz, w Poradni Psychosomatycznej w Warszawie. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTTPB.

Magdalena Kitłowska mgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo- behawioralny, certyfikat PTTPB nr 47, posiada Zaawansowany Certyfikat Terapii Schematu ISST nr 2114. Doświadczenie kliniczne zdobywała diagnozując i pracując indywidualnie na Całodobowym Oddziale Zaburzeń Afektywnych w Szpitalu Bródnowskim oraz prowadząc psychoterapię grupową w XIII Oddziale Dziennym Szpitala przy ul. Nowowiejskiej. Intensywnie poszerzała swoją wiedzę o prowadzeniu psychoterapii w kraju i za granicą (Oksford, Anglia)- uczestniczy w szkoleniach terapii schematu od 2005 roku. Prowadziła zajęcia dla przyszłych terapeutów na uczelniach: SWPS, WUM, CTPB oraz CBT jak również na Akademii Medycznej w Casablance. Przygotowała polską wersję językową dla ponad 4 godzin filmów treningowych do prowadzenia Terapii Schematu. Obecnie w procesie certyfikacji z grupowej terapii schematów oraz certyfikacji superwizorskiej ISST. Jest przewodniczącą komitetu Webinar Committee przy ISST. Jest pod stałą superwizją superwizorów ISST.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.