Trening umiejętności psychospołecznych

Indywidualny trening umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią uczestniczyć w szkoleniach grupowych lub nie mają ochoty dzielić się swoimi problemami na forum.

To opcja dla tych, którzy nie chcą poświęcać czasu podczas szkolenia na zadania zespołowe ani icebreaker’y (ćwiczenia służące przełamywaniu lodów i zapoznawaniu się uczestników ze sobą nawzajem). Wolą pracować 1 na 1 z trenerem i koncentrować się tylko na własnych celach.

To także skuteczna metoda dla tych, którzy chcą szybciej osiągnąć pożądane rezultaty i oczekują treningu w 100% dopasowanego do ich własnych potrzeb, osobowości, preferowanego stylu pracy.

Indywidualna formuła treningu jest także pomocna dla osób bardzo introwertycznych lub nieśmiałych, które podczas szkoleń grupowych czują się niekomfortowo, stresują się lub trudno jest im przebić się z własnymi pomysłami i potrzebami.

Podobnie jak w coachingu, Klient ma zagwarantowaną poufność i dyskrecję.

Ćwiczenia są dopasowane do realiów, w jakich funkcjonuje Klient.

Indywidualny trening może odbywać się jako szkolenie całodzienne lub w modułach (np. po 1,5 lub 3 godziny) w zależności od preferencji uczestnika.

Zakres indywidualnych szkoleń:

  • Zwiększ swoją asertywność i buduj partnerskie relacje w życiu osobistym i zawodowym
  • Jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zaprezentować swoje kompetencje?
  • Personal branding – czyli świadome budowanie swojego wizerunku jako pracownika
  • Nauczyć się zdrowego optymizmu i przełam samoograniczające przekonania
  • Efektywna komunikacja interpersonalna i skuteczna autoprezentacja
  • Konstruktywne rozwiązywanie konfliktów oraz sposoby obrony przed psychomanipulacją
  • Skuteczne radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami
  • Zarządzanie czasem i zwiększanie własnej efektywności

Trening prowadzi Anna Daria Nowicka 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.