Doradztwo zawodowe


Poradnictwo zawodowe jest procesem, w którym doradca pomaga Klientom w osiągnięciu lepszego zrozumienia samego siebie, w odniesieniu do szeroko  pojętego środowiska pracy. Doradca wspólnie z Klientem dokonuje analizy  dotychczasowego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, umiejętności, zainteresowań i predyspozycji uwzględniając przy tym zarówno możliwości psychofizyczne, sytuację życiową jak i aktualne potrzeby rynku. Doradca pomaga   nie tylko w wyborze zawodu i szkoły, ale także przy zmianie zawodu, wybraniu  drugiego kierunku studiów, otworzeniu własnej działalności gospodarczej czy poszukiwaniu pracy. Doradca poprzez współpracę w Klientem, zaznajamia go z  nowymi sposobami kontaktowania się z pracodawcami, sposobami  poszukiwania pracy i możliwościami zawodowymi. Przeprowadza również  treningi rozmów rekrutacyjnych oraz wspólnie z Klientem przygotowuje    profesjonalne dokumenty aplikacyjne.​

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.