Anna Małaczek- psychoterapeuta

Dni i godziny przyjęć: poniedziałki od 9:00 do 15:00, wtorki od 9:00 do 15:00, piątki od 9:00 do 20:00

 

Mgr Anna Małaczek jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła szkolenie uwieńczone certyfikatem Oxford Cognitive Behavioural Therapy oraz Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB Nr 202), superwizor terapii poznawczo-behawioralnej (Certyfikat nr 5).Terapeuta EMDR certyfikat University of Birmingham & EMDR Europe -  z Certyfikatem Praktyka EMDR Europe, posiada certyfikat EMDR Europe Consultant dający uprawnienia Superwizora i Facilitatora, wydany przez EMDR Europe Association (Nr certyfikatu c1970). Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania. Posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne w pracy z osobami dorosłymi. Specjalizuje się:

  • w leczeniu zaburzeń lękowych: lęku panicznego, lęku społecznego, lęku uogólnionionego, lęku o zdrowie 
  • prowadzi terapię i specjalizuje się w leczeniu fobii (w tym lęku przed lataniem oraz innych fobii prostych i złożonych),
  • lęku powstałego na skutek przeżytej traumy : wypadki komunikacyjne, nagłe zdarzenia losowe
  • leczeniu depresji
  • pracy z niską samooceną
  • problemami w relacjach
  • radzeniem sobie ze stresem
  • zaburzeń osobowości.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz EMDR - bardzo skuteczna metoda w pracy z traumą. Prowadzi konsultacje oraz warsztaty z ramienia Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej dla psychologów i  lekarzy psychiatrów, którzy kształcą się w w/w kierunku. Członek PTTPB oraz PTEMDR.

Pracuje zgodnie z kodeksem etyki psychologa i podlega regularnej superwizji oraz jest w trakcie szkolenia na superwizora w terapi poznawczo-behawioralnej.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.