Małgorzata Cieślik - psychoterapeuta

Małgorzata Cieślik - mgr psychologii, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia. Wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej zdobywa w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Absolwentka studiów podyplomowych z pedagogiki, terapeuta integracji sensorycznej.

Odbyła liczne szkolenia w zakresie terapii dzieci i młodzieży, m. in. szkolenie dotyczące Zespołu Aspergera oraz szkolenie Trening Umiejętności Społecznych w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli SYNAPSIS; szkolenie i warsztaty Pozytywnej Dyscypliny oraz Dyscypliny bez Nakazów.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała m. in. w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Konwaliowa” oraz w przedszkolach integracyjnych w Warszawie. Obecnie pracuje w przedszkolu integracyjnym w Warszawie. Prowadzi konsultacje i terapię dla dzieci i młodzieży.

Prywatnie miłośniczka pływania. Wolne chwile spędza na pływalni oraz na oglądaniu programów podróżniczych oraz podróżniczo-kulinarnych.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.