Marta Noryśkiewicz - psychoterapeuta

 

Marta Noryśkiewicz- Magister psychologii, posiada certyfikat terapeuty w nurcie poznawczo- behawioralnym PTTBB nr 64. Doświadczenie kliniczne zdobyła  na XIII Oddziale Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego przez wiele lat prowadząc psychoterapię grupową oraz indywidualną wraz z treningiem mindfulness. Ukończyła także cykl szkoleń Terapii Schematu ze szczególnym naciskiem na pracę z pacjentami lękowymi oraz zaburzenia osobowości. Swoją wiedzę poszerza regularnie w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie pogłebiając pomoc o wiedzę metasystemową.

Od ponad 10 lat regularnie prowadzi treningi uważności, uczy podstaw pracy z ciałem i oddechem. Wiedzę i praktykę zdobywała dzięki pracy z certyfikowanymi nauczycielami Vipassana w Indiach- Igatpuri.

Ze względu na wieloletnią wspołpracę z liniami lotniczymi prowadzi także warsztaty pomagające obniżyć lęk przed lataniem.

Praca terapeutyczna to także wielka pasja ale przede wszystkim zawsze niepowtarzalne spotkanie z drugim człowiekiem.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami:

  • z syndromem DDA,
  • zaburzeniami lękowymi,
  • depresją 
  • zaburzeniami osobowości w tym borderline, lękowo- unikająca, narcystyczna.

Prywatnie kocha narty, podróże najlepiej na Wschód oraz treningi ze swoim psem Jokerem, który w pszyszłości będzie jej towarzyszył w wybranej pracy z pacjentami.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.