Paula Witek - psychoterapeuta

Paula Witek - psychoterapeuta

Mgr psychologii o specjalności klinicznej i osobowości. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń z Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) oraz Standardowy Certyfikat Indywidualny Terapii Schematu ISST nr 2307. Doświadczenie kliniczne zdobyła m.in w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Psychosomatycznych w Mazowieckim Centrum Neurologii i Rehabilitacji. Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz na turnusach rehabilitacyjnych dla osób z rodzin dysfunkcyjnych. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, terapii schematu oraz logoterapii.

Obszary pracy:

  • psychologia zdrowia,
  • zaburzenia i choroby psychosomatyczne, takie jak: astma, zaburzenia czynnościowe układu pokarmowego, zespół jelita wrażliwego i inne;
  • zaburzenia depresyjne,
  • zaburzenia lękowe,
  • choroba afektywna-dwubiegunowa (CHAD),
  • zaburzenia osobowości.

W mojej pracy lubię moment, kiedy wyraźnie poprawia się komfort życia Pacjenta. Proces terapii jest takim trochę wspólnym odkrywaniem meandrów osobowości, prowadzi do akceptacji swojej historii i zmiany tego, co przyczynia się do obecnych trudności. Towarzyszenie Pacjentowi w tym momencie życia jest bardzo ciekawym, wartościowym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Zwracam dużą uwagę na etykę pracy. Staram się unikać gotowych rozwiązań i nie narzucać własnych schematów działania.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.